Субота, 20.04.2024, 08:37

Вітаю Вас Гість

Купити машину


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2013 » Квітень » 14 » Сучасну мікроелектроніку
19:55
Сучасну мікроелектроніку

Сучасну мікроелектроніку важко уявити без такої важливої ​​складової, як мікроконтролери. Мікроконтролери непомітно завоювали весь світ. Мікроконтроллерні технології дуже ефективні. Одне і те ж пристрій, який раніше збиралося на традиційних елементах, будучи зібрано з використанням мікроконтролерів, стає простіше, не вимагає регулювання і менше за розмірами. Із застосуванням мікроконтролерів з'являються практично безмежні можливості по додаванню нових споживчих функцій і можливостей до вже існуючих пристроїв. Для цього достатньо просто змінити програму.
Однокристальні (однокорпусні) мікроконтролери є прилади, конструктивно виконані у вигляді ВІС і включають в себе такі складові частини: мікропроцесор, пам'ять програм і пам'ять даних, а також програмовані інтерфейсні схеми для зв'язку із зовнішнім середовищем.
Світова промисловість випускає величезну номенклатуру мікроконтролерів. По області застосування їх можна розділити на два класи: спеціалізовані, призначені для застосування в якій-небудь одній конкретній області (контролер для телевізора, контролер для модему, контролер для комп'ютерної мишки) і універсальні, які не мають конкретної спеціалізації і можуть застосовуватися в самих різних областях мікроелектроніки, за допомогою яких можна створити як будь-яке з перерахованих вище пристроїв, так і принципово новий пристрій.
Мета курсового проекту - розробка мікропроцесорної системи автомобільні годинник-термометр-вольтметр на базі мікроконтролера.

 
1. Опис об'єкта і функціональна специфікація

Цей пристрій призначений для використання в автомобілі.
Основою пристрою є мікроконтролер AT89C2051 фірми «Atmel». Для відображення інформації використовується рідкокристалічний індикатор типу ЖКІ13-8/7-02. Незважаючи на те, що в даний час доступні РКІ з вбудованими контролерами, іноді виявляється доцільним застосування спеціального РКІ. Причин може бути декілька. Поширені РКІ з вбудованими контролерами мають цілу низку недоліків: відсутність десяткових точок, поганий кут огляду, недостатній в деяких випадках розмір символів. У той же час існує доступна і досить зручна у використанні мікросхема драйвера РКІ КР1820ВГ1. Вона випускається Мінським ВО «Інтеграл».
Розглянуте у цій роботі пристрій встановлюється в автомобілі для індикації часу, контролю заряду акумулятора й реєстрації температури. Діапазон контрольованого напруги можна вибрати будь, проте в програмі він встановлений в межах від 12,0 В до 15,0 В, а при відхиленні від цих значень напруги включається зумер.
Функціональна специфікація
1. Входи
a. 4 датчика температури
b. Кнопка запуску (включення живлення)
c. Панель управління з сенсорним перемикачем і ІФ приймачем
2. Виходи
a. Рідкокристалічний індикатор
b. Звуковий динамік
3. Функції
a. індикація поточного часу
b. будильник
c. таймер
d. індикація температури в чотирьох точках
e. звукова сигналізація при підвищенні температури
f. індикація напруги в бортовій мережі автомобіля
g. звукова сигналізація при падінні напруги бортової мережі
h. управління режимами роботи пристрою за допомогою інфрачервоного пульта




[Renault]
2006’ RENAULT KANGOO 49 557 грн. (0)
[Citroen]
2005’ CITROEN BERLINGO 64 335 грн. (0)
[Mitsubishi]
2007’ MITSUBISHI PAJERO WAGON 130 998 грн. (0)

[KIA]


Категорія: Автомобіль | Переглядів: 746 | Додав: FreeDOM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright //kupyty-mashynu.at.ua © 2024 | Конструктор сайтів - uCoz